Cybersecurity Guru

Váš guru v oblasti počítačové bezpečnosti

Nabízená školení

Po dohodě lze připravit i školení specifická na míru

01

Bezpečného chování v počítačovém prostředí

Víte jak se bezpečně chovat v kyberprostoru a jaké zásady musí běžný uživatel dodržovat tak, aby nevystavil sebe ani firmu nebezpečí?

learn more

02

Hacking a kyberútoky - aneb jak jim čelit

Znáte hacking, jeho temné a světlé stránky? Víte jaké jsou hackerské postupy, metody a  zdroje informací. Jak poznáte hackerský útok? Co dělat v nouzi?

learn more

03

Sociální ínženýrství 

Víte co je to sociální inženýrství a jak je zneužíváno v útocích na uživatele? Jaké jsou rysy a nástroje sociálního inženýrství? Jak se chovat v případě podezření, že jste obětí takovéto aktivity?

learn more

04

Moderní obranné prostředky a postupy

Nedílnou součástí kyberzločinu je malware. Víte co to je a jak souvisí se samotným kyberketickým útokem? Víte jako prostředky lze použít na obranu proti malware a jak je udržovat a nastavit? 

learn more
O nás

Kdo jsme

Jsme tým vysokoškolských pracovníků, kteří se zabývají informační a komunikační bezpečnosti a to jak v oblasti výuky, tak v oblasti teoretického či aplikovaného výzkumu. 
Jsme specialisté na počítačový malware, penetrační testování, hacking, monitorování a analýzu síťového provozu a další oblasti informační a komunikační bezpečnosti.
Jsme rovněž garanti a vyučující v magisterském oboru Informační a komunikační bezpečnost na Vysoké škole báňské - Technické univerzity Ostrava. Máme tedy i pedagogické dovednosti.
V oblasti informační a komunikační bezpečnosti rovněž spolupracujeme se zahraničními univerzitami v Portugalsku, Rusku, Španělsku, Francii, Itálii a mnoha dalšími.
Spolupracujeme i s významnými antivirovými společnostmi.

kontaktujte nás

ADRESA

CybesecurityGuru
Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Fakulta elektrotechniky a informatiky
17. listopadu 2172/15, 708 00 Ostrava – Poruba

Telefon

+420 597 325 863

mail

cybersecurity@guru.cz

Napište nám

Pište 24 hodin denně, co nejdříve odpovíme.
Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Kde nás najdete

Po– Pá …… 08:00 – 16:00